Závody v ZLZH

11. ročník TFA - Prasklický železný hasič

Zveme všechny příznivce soutěží TFA na XI. ročník Prasklického Železného Hasiče. Závodníci se mohou hlásit na stránkách Zlínské ligy železných hasičů, kde naleznou i pravidla pro účast na soutěži. www.zlzh.cz/races Startovné je 200,- Kč. Prezence závodníků od 8:30. Představení tratě v 9:00. Start v 9:15. Místo konání je místní fotbalové hřiště v areálu Opleta. Běží se souběžně na dvou tratích. Registrace na Ligu neznamená, že musíte běhat celou ligu, můžete se přihlásit i jen na jeden závod. Diváci mají vstup zdarma. Občerstvení zajištěno. Zveme všechny příznivce soutěží TFA na XI. ročník Prasklického Železného Hasiče. Závodníci se mohou hlásit na stránkách Zlínské ligy železných hasičů, kde naleznou i pravidla pro účast na soutěži. www.zlzh.cz/races Startovné je 200,- Kč. Prezence závodníků od 8:30. Představení tratě v 9:00. Start v 9:15. Místo konání je místní fotbalové hřiště v areálu Opleta. Běží se souběžně na dvou tratích. Registrace na Ligu neznamená, že musíte běhat celou ligu, můžete se přihlásit i jen na jeden závod. Diváci mají vstup zdarma. Občerstvení zajištěno. Zveme všechny příznivce soutěží TFA na XI. ročník Prasklického Železného Hasiče. Závodníci se mohou hlásit na stránkách Zlínské ligy železných hasičů, kde naleznou i pravidla pro účast na soutěži. www.zlzh.cz/races Startovné je 200,- Kč. Prezence závodníků od 8:30. Představení tratě v 9:00. Start v 9:15. Místo konání je místní fotbalové hřiště v areálu Opleta. Běží se souběžně na dvou tratích. Registrace na Ligu neznamená, že musíte běhat celou ligu, můžete se přihlásit i jen na jeden závod. Diváci mají vstup zdarma. Občerstvení zajištěno. Srdečně zve SDH Prasklice.


TFA Určice

Pořadatel - SDH URČICE Závody se konají pod záštitou Zlínské ligy Kategorie: ŽENY starší 15ti let MUŽI DO 35ti let MUŽI NAD 35 let MASTER (muži nad 18 let s aktivní dýchací technikou) Startovné - 200Kč Konání TFA - 2.7.2022 Místo - Místní hasičské cvičiště Určice Souřadnice - N4943257E17. 06782 Časový harmonogram : 8.00hod - příjezd zavodníků 8.30- 8.50hod - prezentace 9.00hod - slavnostní nástup a seznámení s tratí 9.30hod - start prvního soutěžícího Vyhlášení výsledků soutěže bude podle časového sledu a počtu závodníků ( cca 15-16hod.)


Noční TFA Velké Karlovice

Soutěž v silovém hasičském víceboji.


TFA Korňa (SK)

Zdravíme hasičikov a našich podporovateľov, sponzorov ...... Už túto sobotu sa vidíme "za každého počasia" Ak nás chcete podporiť tombolou alebo sponzorsky alebo nahlásiť svoje družstvo na súťaž kontaktujte nás alebo sms na 0905 691 967.


Lutopecký železný hasič

Jedná se o 4. ročník TFA v Lutopecnách. Závod i tento rok je součástí podniku Zlínské ligy železných hasičů (zlzh.cz). Další specialitou je, že náš závod se poběží na dvě trati. Celý den bude zakončen vystoupením kapely Polygon rock. Těšit se můžete také na zázemí šaten se sprchami v prostorách sportovního areálu na výletišti. Katagorie: ženy; master, M35; M35+ Startovné: 200,- (v ceně jídlo a pití) Program: 13:30 Prezence 14:15 Prohlídka trati 14:30 Start prvních závodníků 18:15 Vyhlášení TFA 19:30 Afterparty Co vás může čekat? -Pneumatika -Bariéra -Kanystry -Motání hadice -Figurína a další... (pořadatel si vyhrazuje právo na změnu disciplíny) Povinná výbava: Master, Muži & Muži 35+ -vícevrstvý zásahový oblek (včetně všech odnímatelných vložek) -zásahová přilba dle ČSN EN 443:2008 -zásahová obuv pro hasiče Ženy: -jednovrstvý zásahový oblek -zásahová přilba dle ČSN EN 443:2008 -pevná kotníková obuv Každý účastník se účastní na vlastní nebezpečí! Každý závodník se přihlásí přes registraci na stránkách zlzh.cz (https://zlzh.cz/races/show/29), případné dotazy na tel. 735 894 735, či emailu piskula.vasek@seznam.cz.


Halenkovský TFA parkur

Halenkovský TFA parkur bude v roce 2022 již 8. ročníkem s tím, že když jsme v roce 2012 začínali, tak se jednalo o ročník nultý. Halenkovská trať se řadí mezi ty plošinové, bez výrazného výškového převýšení s jednou dráhou běhu. Kvůli jen jedné dráze běhu a většímu počtu závodníků jsme již před lety vymysleli systém rozdělení závodníků na modré a červené s tím, že se barvy na startu střídají, každá má svoji časomíru a to nám dovoluje vypouštět závodníka již v době, kdy ten předchozí dokončuje svoje poslední disciplíny závodu. Na závodníky a fanoušky čeká kompletní servis občerstvení v čele s výborným kotlíkovým gulášem a specialitami s udírny. Místní obchodníci nás dále zásobují sponzorským darem v podobě ovocných rautů vhodných pro doplnění energie před startem, nebo se také můžeme pochlubit skvělou spoluprací s místním květinářstvím, které nám připravuje pro závodnice na stupních vítězů krásné vázané kytice. Pro vaše ratolesti se současně s dospěláckým závodem bude paralelně odehrávat boj na dětském TFA, nebo je taky můžete vypustit do skákacího hradu. Není možné k nám zabloudit, závod se odehrává za hasičskou zbrojnicí na Halenkově na místním výletišti, které mimo vybudované tratě dále nabízí volejbalové hřiště s bazénem a které se hojně využívá při pozávodní afterpárty. Park také nabízí mnoho místa pro rozložení dek na trávě, ze kterých lze pohodlně sledovat závod a v případě deště lze využít zastřešeného posezení. Kvalitně postavená dráha v krásném prostředí, ceny, na kterých se nešetří a to vše doplněno skvělou prací komentátora … to je Halenkovský TFA parkur.


TFA Pornice aneb nejtvrdší hasič přežije

Další ročník našeho TFA závodu u nás v Pornicích. Ten, kdo u nás byl, tak už ví a zná náš areál Zadrev, kde se sice nedá zaparkovat, ale za to se zde dá závodit ve velkém stylu. Malebné prostředí se zázemím pro všechny, kteří k nám dorazí vás nadchne a umožní vám tak nasát závodní atmosféru TFA. V letošním roce se bude závodit pouze v jedné dráze a pořadatel samozřejmě nachystá opět originální trať, tak jako každý rok. U nás nenajdete žádné dlouhé přeběhy mezi disciplínami, zato je třeba někdy popřemýšlet a zvládnout technické překážky. Pozor, trať nebude stejná jako v předešlích letech, ale určitě se těšte na osobní automobil s figurínou, to u nás prostě nesmí chybět. Věříme, že si káždý závod užije dle svého gusta. Ocenění v podobě pohárů je u nás do páteho místa a každý závodník získá originální medaili. Samozřejmě, že celý den ucítíte vůni grilovaných makrel a také uzených dobrot, pro náročnější sportovce bude přichystaný těstovinový sálat s kuřecím masem. Celý tým SDH Pornice a ZLZH se těší na vaši účast. PS: Počasí je objednáno.


TFA Súkenická - Velké Karlovice + ukončená

Termín: sobota 17. září 2022 ve 14:00 hodin Místo: rozhledna Sůkenická, Velké Karlovice. Příjezd a parkování u hotelu Sůkenická Průběh a pravidla soutěže: Modifikace disciplín TFA - simulace zásahové činnosti v zásahovém oděvu pro hasiče se vzduchovým dýchacím přístrojem jako zátěží (master ADP). Pravidla dle Zlínské ligy železných hasičů – zlzh.cz. Čas je měřen elektronickou časomírou. Protest se podává hlavnímu rozhodčímu pouze písemnou formou do 15 minut od ukončení pokusu s kaucí 500 Kč. Podmínky účasti: Závodu se mohou účastnit členové SDH, HZS, DHZ a HaZZ. Organizátor může povolit start příslušníkům IZS. Všichni startující musí být fyzicky a zdravotně způsobilí. Závodníci při registraci podepíší reverz. Závodníci mladší 18 let odevzdaji podepsaný “Souhlas rodičů” Přihlášky: na webu zlzh.cz, na kontaktech l.vojvodik@seznam.cz, 731 475 775 a na místě v den závodu Startovné: 200 Kč Kategorie: ženy, master, muži 35+, muži (start v tomto pořadí). Disciplíny: schod se zátěží, převalení velké pneu, proskakování pneu, hammerbox, roztažení hadic, smotání hadice, výběh 137 schodů rozhledny. Ceny: muži 1.-5. místo, ženy, master, muži 35+ 1.-3. místo. Časový program: 13:30 nástup, prohlídka trati, 14:00 start závodu Hlavní rozhodčí : Lukáš Vojvodík

Jiné závody

Kostelanský železný hasič

Zveme vás na Další TFA na moravě a to přímo v Kostelanech Počasí a občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vás.