Závod

Železný hasič Bílých Karpat


Informace

  • Datum : 16.08.2020
  • Adresa : Sportovní areál Březové u Uherského Brodu
  • Prezentace : 08:00
  • Ukázka tratě : 08:45
  • Start : 09:00
  • Kategorie : Muži do 35 let, Ženy, Muži nad 35 let, Master

Startovní listina

Pořadí Jméno Organizace
Muži do 35 let
#1 Krejčíř Dominik SDH Nová Dědina
#2 Lukáš Jurásek SDH Březová u Uherského Brodu
#3 Radim Šašinka SDH Záhorovice
#4 Vojtěch Klon SDH Korytná
#5 Michal Zámečník DHZ Zemianske Podhradie
#6 Dalibor Rojíček SDH Hukvaldy
#7 Milan Kochaníček SDH Pornice
#8 Michal Jakubec SDH Račice
#9 Petr Kalous SDH Záhorovice
#10 Marian Andrýsek SDH MODRÁ
#11 Lukáš Mrňka SDH Újezd
#12 René Hověžák SDH Bojkovice
#13 Jan Frank SDH Velké Němčice
#14 Pavel Šiška SDH Dlouhá Loučka
#15 Zdeněk Maňák SDH Velká nad Veličkou
#16 Ondřej Rybnikář SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem
#17 Vladislav Bulej DHZ Korňa
#18 Štěpán Svoboda SDH Podolí
#19 Richard Jurásek SDH Březová u Uherského Brodu
#20 Vít Polášek SDH ZDOUNKY
#21 Matěj Novák SDH Provodov
#22 Václav Holčák SDH - Velké Karlovice - Tísňavy
#23 Tomáš Luska SDH Tisňavy
#24 Pavel Vlk SDH Nivnice
#25 Dominik Prihoda SDH Litenčice
#26 Dominik Matouš SDH Železný Brod
#27 Lukáš Blažek SDH Staré Hamry
Ženy
#1 Dominika Jurásková SDH Březová u Uherského Brodu
#2 Rebeka Oprchalová DHZ Zemianske Podhradie
#3 Adéla Rapantová SDH Březová u Uherského Brodu
#4 Barbora Plichtová DHZ Bošáca
#5 Hana Doležalová SDH Velké Němčice
#6 Anna Dostálová SDH Zdounky
#7 Zdeňka Mrňková SDH Újezd
#8 Barbora Dorňákova Sdh Všeň
#9 Nikola Konečná SHD Zdounky
#10 Adéla Šaňková SDH Vlašim
#11 Eva Vojvodiková SDH Velké karlovice Tisňavy
#12 Lucie Frančeová SDH Žlutava
#13 Anna Gotvaldová SDH Podolí
#14 Aneta Stratilová SDH Bělkovice - Lašťany
#15 Zuzana Madigárová DHZ Mikšová
#16 Soňa Žáčková SDH Velké Němčice
#17 Markéta Sommerová SDH Tísňavy
#18 Hana Staňková SDH Újezd
#19 Lucie Bůbelova Veselá
Muži nad 35 let
#1 Jaroslav Žaludek SDH Velká nad Veličkou
#2 Petr Jaroš SDH Pornice
#3 Alois Mališka SDH Provodov
#4 Petr Mrňka SDH Újezd
#5 Petr Slouka SDH Sokolnice
#6 Petr Čandrla SDH Podolí
#7 Lukáš Křenek SDH
#8 Filip Krajčír Sdh Držovice
#9 Miroslav Kolecek SDH Zubří
#10 Dušan Pokorný JSDH Vigantice
Master
#1 Michal Janováč SDH Salaš
#2 Matěj Beníček SDH Malenovice
#3 Ján Ďurika DHZ Mikšová
#4 Zdeněk Černoušek SDH Bělkovice-Lašťany
#5 Pavol Nič OR HaZZ Malacky
#6 Martin Gruber SDH Brno Královo Pole
#7 Josef Černíček SDH Jestřabí
#8 Jan Petrík HZSP Continental Barum Otrokovice