Závod

Halenkovský TFA parkur

Halenkovský TFA parkur bude v roce 2021 již 7. ročníkem s tím, že když jsme v roce 2012 začínali, tak se jednalo o ročník nultý.

Pořadatelé jsou letos obzvláště nabití organizační energií, jelikož se v letech 2019 a 2020 TFA na Halenkově neběželo. Halenkovská trať se řadí mezi ty plošinové, bez výrazného výškového převýšení s jednou dráhou běhu. Kvůli jen jedné dráze běhu a většímu počtu závodníků jsme již před lety vymysleli systém rozdělení závodníků na modré a červené s tím, že se barvy na startu střídají, každá má svoji časomíru a to nám dovoluje vypouštět závodníka již v době, kdy ten předchozí dokončuje svoje poslední disciplíny závodu.

Na závodníky a fanoušky čeká kompletní servis občerstvení v čele s výborným kotlíkovým gulášem. Místní obchodníci nás dále zásobují sponzorským darem v podobě ovocných rautů vhodných pro doplnění energie před startem, nebo se také můžeme pochlubit skvělou spoluprací s místním květinářstvím, které nám připravuje pro závodnice na stupních vítězů krásné vázané kytice.

Není možné k nám zabloudit, závod se odehrává za hasičskou zbrojnicí na Halenkově na místním výletišti, které mimo vybudované tratě dále nabízí volejbalové hřiště s bazénem a které se hojně využívá při pozávodní afterpárty. Park také nabízí mnoho místa pro rozložení dek na trávě, ze kterých lze pohodlně sledovat závod a v případě deště lze využít zastřešeného posezení.

Kvalitně postavená dráha v krásném prostředí, ceny, na kterých se nešetří a to vše doplněno skvělou prací komentátora … to je Halenkovský TFA parkur.

Informace

  • Datum : 21.08.2021
  • Adresa : Park za hasičskou zbrojnicí
  • Start : 09:00
  • Kategorie : Muži do 35 let, Ženy, Muži nad 35 let, Master

Startovní listina

Pořadí Jméno Organizace
Muži do 35 let
#6 Filip Bělík SDH Ústí
#9 Víťa Polášek SDH Zdounky
#10 Milan Kochaníček SDH Pornice
#15 René Hověžák SDH Bojkovice
Ženy
#3 Eva Vojvodiková SDH Velké karlovice Tisňavy
#7 Aneta Stratilová SDH Bělkovice - Lašťany
#8 Adéla Michalčíková SDH - Bojkovice
#9 Adéla Kubicová SDH Janová
#10 Renáta Gajová SDH Ostrava-Zábřeh
#11 Nikola Konečná SHD Zdounky
#12 Vladislava Kalná SDH Jarcová
Muži nad 35 let
#4 Filip Krajčír Sdh Držovice
#5 Miroslav Kolecek SDH Zubří
#6 Dušan Pokorný JSDH Vigantice
#10 Václav Mirvald SDH Kojetín
Master
#1 Michal Janováč SDH Salaš
#2 Jan Petrík HZSP Continental Barum Otrokovice
#10 Michal Fabián JSDH Těpeře; TFA tým Praha
#11 Martin Gruber SDH Brno Královo Pole