Závod

Železný hasič Nová Dědina

SDH Nová Dědina si Vás dovoluje pozvat na 4. ročník soutěže Železný hasič, která je zařazena do Zlínské Ligy Železných Hasičů.
Kdy: 29.8. Nová Dědina (okres: Kroměříž)
Harmonogram: 10:00 prezence, 10:15 nástup, prohlídka trati, 10:30 start prvního závodníka.
Startovné: 200,- (v ceně jídlo, pití, medaile)
Kategorie: Muži, Ženy, Master, Muži 35+
(K otevření kategorie je minimální počet 5 přihlášených závodníků 7 dní do soutěže)
Závod proběhne ve dvou závodních dráhách
Popis trati: 1. Roztažení hadic B
2. Prolezení přes pneumatiky
3. Překulení pneumatiky
4. Zapojení rozdělovače
5. Stavění žebřů
6. Vylézt na lešení a vytáhnou závaží
7. Přenést kanystr
8. Hammer Box
9. Transport figuríny

 


Informace

  • Datum : 29.08.2021
  • Adresa : Hasičské hřiště
  • Prezentace : 10:00
  • Ukázka tratě : 10:15
  • Start : 10:30
  • Kategorie : Muži do 35 let, Ženy, Master, Muži nad 35 let

Startovní listina

Pořadí Jméno Organizace
Muži do 35 let
#1 Krejčíř Dominik SDH Nová Dědina
#2 Michal Jakubec SDH Račice
#3 Petr Horák SDH Pačlavice
#4 Václav Piškula SDH LUTOPECNY
#5 Daniel Šácha SDH Provodov
#6 Víťa Polášek SDH Zdounky
#7 Milan Kochaníček SDH Pornice
#8 Ondřej Krzyžowski SDH Dolní Líštná
#9 René Hověžák SDH Bojkovice
#10 Lukáš Mrňka SDH Újezd
#11 Petr Kalous SDH Záhorovice
#12 Filip Bělík SDH Ústí
Ženy
#1 Markéta Ležaková SDH Vigantice
#2 Eva Vojvodiková SDH Velké karlovice Tisňavy
#3 Marie Horakova SDH Pačlavice
#4 Aneta Stratilová SDH Bělkovice - Lašťany
#5 Adéla Pazderová SDH Lutopecny
#6 Gabriela Vojáčková SDH Pornice
#7 Nikola Konečná SHD Zdounky
#8 Vladislava Kalná SDH Jarcová
#9 Hana Staňková SDH Újezd
#10 Petra Čaganová SDH Nižní Lhoty
#11 Zdeňka Mrňková SDH Újezd
#12 Lucie Frančeová SDH Žlutava
Master
#1 Jan Petrík HZSP Continental Barum Otrokovice
#2 Josef Černíček SDH Jestřabí
#3 Zdeněk Černoušek SDH Bělkovice-Lašťany
#4 Martin Gruber SDH Brno Královo Pole
#5 Ondřej Plášek SDH Provodov
Muži nad 35 let
#1 Alois Mališka SDH Provodov
#2 Jaroslav Žaludek SDH Velká nad Veličkou
#3 Karel Táborský SDH Velké Karlovice- Tisňavy
#4 Filip Krajčír Sdh Držovice
#5 Petr Jaroš SDH Pornice
#6 Petr Mrňka SDH Újezd
#7 Dušan Pokorný JSDH Vigantice
#8 Erik Jabornik SDH Velké Bílovice