Závod

TFA Určice

Pořadatel - SDH URČICE Závody se konají pod záštitou Zlínské ligy Kategorie: ŽENY starší 15ti let MUŽI DO 35ti let MUŽI NAD 35 let MASTER (muži nad 18 let s aktivní dýchací technikou) Startovné - 200Kč Konání TFA - 2.7.2022 Místo - Místní hasičské cvičiště Určice Souřadnice - N4943257E17. 06782 Časový harmonogram : 8.00hod - příjezd zavodníků 8.30- 8.50hod - prezentace 9.00hod - slavnostní nástup a seznámení s tratí 9.30hod - start prvního soutěžícího Vyhlášení výsledků soutěže bude podle časového sledu a počtu závodníků ( cca 15-16hod.)
 


Informace

  • Datum : 02.07.2022
  • Prezentace : 08:00
  • Ukázka tratě : 09:00
  • Start : 09:30
  • Kategorie : Ženy, Muži nad 35 let, Muži do 35 let, Master

Startovní listina

Pořadí Jméno Organizace
Ženy
#1 Tereza Krejsová SDH URČICE
#2 Denisa Irena Partyková SDH KOJETÍN
#3 Michaela Kolečková SDH Zubří
#4 Magdalena Mužíková SDH Pavlovice u Přerova
#5 Vladislava Kalná SDH Jarcová
#6 Zdeňka Mrňková SDH Újezd
#7 Kristýna Mužíková SDH Pavlovice u Přerova
#8 Anna Šnajdrová SDH Vysoká
#9 Gabriela Vojáčková SDH Pornice
#10 Simona Zapletalova SDH Žeranovice
#11 Lucie Bůbelova Veselá
#12 Adéla Valčuhová SDH Určice
Muži nad 35 let
#1 Jan Adamec SDH Dětřichov u Moravské Třebové
#2 Miroslav Koleček SDH Zubří
#3 František Dědič SDH Dětřichov u Moravské Třebové
#4 Filip Krajčír Sdh Držovice
#5 Petr Mrňka SDH Újezd
#6 Václav Mikulica SDH Kobylí
#7 Petr Slouka SDH Sokolnice
#8 Karel Táborský SDH Velké Karlovice- Tisňavy
#9 Zdeněk Janoš SDH Hať
#10 Dušan Pokorný JSDH Vigantice
Muži do 35 let
#1 Peter Martinko DHZ Lúky
#2 Šimon Jozek DHZ Korňa
#3 Miroslav Koleček ml. SDH Zubří
#4 Krejčíř Dominik SDH Nová Dědina
#5 Sebastian Jaskulka MHJ - HS Rajhrad
#6 Marek Latta SDH Jarcová
#7 Petr Kalous SDH Záhorovice
#8 Lukáš Mrňka SDH Újezd
#9 Václav Piškula SDH LUTOPECNY
#10 Vojtěch Mečl SDH Lipník nad Bečvou
#11 Josef Veselý SDH Násedlovice
#12 Filip Bělík SDH Ústí
#13 Ondřej Ševčík SDH Bojkovice
#14 David Klika SDH Lipník nad Bečvou
#15 vit janecka SDH Žeranovice
#16 Tomáš Krčma SDH KOJETÍN
Master
#1 Václav Mirvald SDH Kojetín
#2 Ján Bebčak DHZ Korňa
#3 Róbert Rapušák DHZ Korňa
#4 Milan Kochaníček SDH Pornice
#5 Michal Jakubec SDH Račice
#6 Martin Gruber SDH Brno Královo Pole